Wycieraczki samochodowe Bosch – e-wycieraczki.pl

Produkcja wycieraczek samochodowych – firma Bosch

Produkcja części samochodowych jest jedną z działalności firmy Bosch. Zastosowanie nowych rozwiązań wpływa na konkurencyjność tej firmy. Wycieraczki do auta to jeden z jej wytworów. Do wynalazków nowej generacji można zaliczyć: wycieraczki z napędem rewersyjnym, spojlerem, a także zastosowaniem gumy syntetycznej. Produkcja obejmuje wiele modeli wycieraczek samochodowych.

Bezprzegubowe wycieraczki samochodowe

Bezprzegubowe wycieraczki samochodowe firmy Bosch to nowatorska metoda czyszczenia szyb. Sprężysta i płaska szyna zastąpiła tradycyjną konstrukcję przegubową. Największą zaletą nowych wycieraczek Bosch jest ścisłe przyleganie do krzywizny szyby, danej marki samochodu.

Wycieraczki Bosch typu TWIN

Dzięki zamontowanemu w wycieraczkach do auta typu TWIN Quick Clip (uniwersalnemu adapterowi), ich wymiana jest niebywale szybka i prosta. Metalowe ramię, wzmocnione sztyftami zwiększa ich trwałość , a także odporność. Instalacja spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch sprawia że idealnie przylegają one do szyby, także przy dużych prędkościach.

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas jazdy – zdecyduj się na dobre wycieraczki

Wszystkie wyżej wymienione cechy piór wycieraczek do auta firmy Bosch, mają wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort podróży. już dziś zakup dobre wycieraczki, sprawdzonego na rynku części samochodowych producenta.