Wybór kasku na motocykl

Więcej o kaskami na motor na https://hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie eskapady – kask to obligatoryjny element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki warto wybrać kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, dlatego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są przeróżne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to pierwszorzędna marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są niezmiernie lekkie, a zarazem niezwykle wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Nasza siedziba:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]