Internetowy sklep z wycieraczkami Bosch Aerotwin

Wycieraczki Bosch są przez mechaników uznawane za jedne z najwydajniejszych produktów dostępnych w sklepach. Ich renoma nie powinna nikogo dziwić – Bosch od dawna wprowadza do sklepów innowacyjne technologie, sprawiające, że komfort użytkowania aut bardzo wzrasta. Na szczególne zainteresowanie zasługują na pewno wycieraczki Bosch Aerotwin.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – pierwsze wycieraczki bezprzegubowe

Warto wiedzieć, że wycieraczki bez przegubów są oryginalnym pomysłem tego producenta. W miejsce tych awaryjnych i nieefektywnych części wprowadzono plastyczny korpus ściśle przylegający do szkła. Technologia ta tak przypadła do gustu firmom samochodowym i kierowcom, że po kilku latach do produkowanych przez siebie pojazdów dostosowały je również inne marki.

Gdzie są używane wycieraczki Bosch Aerotwin?

Przypadki ich zastosowania można by mnożyć naprawdę długo – wycieraczki Bosch Aerotwin często montują takie koncerny, jak Fiat, Mercedes i Volkswagen. W sklepach bezprzegubowe wycieraczki samochodowe możemy kupić także w postaci wymiennych podzespołów, a ich wykorzystanie możliwe jest nawet w najstarszych autach.

Uniwersalne wycieraczki Bosch Aerotwin

Bosch troszczy się o to, by jego wycieraczki pasowały do najróżniejszych samochodów, dlatego z łatwością dopasujemy je do używanego przez nas auta. Korpus dobrze dopasowanej wycieraczki Bosch Aerotwin doskonale przylega do szyby samochodu, podnosząc efektywność nawet dwa razy.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – wygoda użytkowania

Wykonane z innowacyjnych materiałów, wycieraczki do aut Bosch bez problemu wytrzymają wiele lat, a ich konserwacja dzięki systemowi Quick Clip jest banalnie łatwa.