Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Renault części, znajdziesz na france-car.com.pl

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, silnika, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]