Fabryczne i alternatywne lampy do Audi

Samochody Audi to dla większości miłośników motoryzacji symbol solidności oraz luksusu. Jak każde auta nie są jednak wieczne, a ich właściciel po pewnym czasie będzie musiał wyeliminować różne usterki. Elementem, jaki najwięcej uszkadza się w autach Audi są reflektory – jednak na rynku znajdziemy wiele modeli tych elementów, a wśród nich są zarówno fabryczne części, jak światła innych producentów, które są jednak w stu procentach zgodne ze standardami używanymi w pojazdach Audi. Które lampy lepiej zdadzą egzamin?

Alternatywy dla oryginalnych lamp Audi

Wielu kierowców wybiera lampy Audi wytwarzane przez innych producentów. Kupno podobnych elementów ma wiele zalet. Przede wszystkim warto napisać o cenie, bo ta przy kupnie zamienników może być aż dwukrotnie niższa. Alternatywne lampy Audi zwykle nie różnią się jakością od podzespołów fabrycznych – jeśli rzecz jasna mają niezbędne do stosowania na ulicach Starego Kontynentu certyfikaty. Miłośnicy przerabiania samochodów chwalą sobie także to, że wśród nich łatwo wyszukać modele pasujące do aut Audi, ale wyglądające zupełnie odmiennie niż fabrycznie założone lampy Audi.

Fabryczne lampy Audi

Oprócz tego w sklepach dostępne są także oryginalne lampy Audi. Ich kupno może okazać się konieczne, żeby nie stracić prawa do reklamacji auta. Wielu kierowców koncentrują się także na tym, by ich samochody były całkowicie oryginalne – dla takich osób zakup oryginalnych lamp Audi to najlepsze wyjście.