Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Sprawdź, gdzie zamówić box dachowy.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy korozję. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne paski transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport sprzętu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria sportowe, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz auta.

Nasza siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]