Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Nienaturalne linki przychodzące są głównym motywem, przez który na portal internetowy może zostać nałożony filtr Google. Czy jest szansa na uchronienie się od tych negatywnych sankcji?

Nienaturalne linki przychodzące – zakazane SEO

Nienaturalne linki przychodzące to umieszczanie sztucznej liczby odnośników kierujących odbiorców na naszą witrynę w sieci. Manipulują one pozycją adresu w wyszukiwarce i tym samym przekraczają reguły rzetelnego pozycjonowania ustalone przez firmę Google. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące występują pod postacią artykułów promujących naszpikowanych licznymi frazami. Szerzy się też proces wymiany linków, co jest nielegalne. Strona jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nierzetelne metody zostaną wykryte, a to wiąże się ze znacznym obniżeniem jej rangi w przeglądarce, nawet o 40 podstron.

W jaki sposób usunąć nienaturalne linki przychodzące

Zwróćmy uwagę na to, że kiedy na portal będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie ubiegać się o przywrócenie dobrej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest jednak bardzo długotrwały i nie daje całkowitego powodzenia. Wyślijmy zapytanie do doświadczonej agencji pozycjonującej, jeśli chcemy zwielokrotnić szansę pozbycia się problematycznych filtrów. Fachowcy automatycznie zdiagnozują rzeczywistą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google najlepiej zlecać tylko prestiżowym podmiotom.