Praktyczny program do skanowania dokumentów

Program do skanowania dokumentów jest istotną częścią systemu CRM, który staje się coraz bardziej rozpowszechniony w nowoczesnych biurach. Zaawansowana technika realnie poprawia funkcjonowanie firmy. Sprawdźmy więc, w jaki sposób można wykorzystać jego możliwości.

Program do skanowania dokumentów – wyeliminuj nieporządek w firmie

Wszystkie zaświadczenia przychodzące do firmy muszą zostać dokładnie skatalogowane. Kierownik biura obsługi zajmuje się wykonywaniem kopii dokumentów oraz przekazywaniem pism do odpowiednich pracowników. Jak łatwo się domyślić, generuje to tony papierów, a przecież porządek to podstawa efektywnego funkcjonowania każdego biznesu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą programy do skanowania dokumentów, które katalogują niezbędne pisma i pracują w trosce o zachowanie porządku w firmie.

Program do skanowania dokumentów – jak to działa

Zasada funkcjonowania innowacyjnych systemów biurowych jest dziecinnie prosta. Faktura lub zaświadczenie zostaje zeskanowane przy użyciu profesjonalnego skanera. Następnie wpisujemy do komputera najważniejsze informacje o inwentaryzowanym zaświadczeniu, a dedykowana drukarka wydaje naklejki do przyczepienia na oryginalnej wersji faktury. Kopia zostaje przekazana do tzw. chmury w aplikacji biurowej albo przechowywana jest na dedykowanym serwerze. Dzięki temu wybrani pracownicy mogą za pośrednictwem komputera, a nawet smartfona, w każdej chwili sprawdzić ważną umowę, bez konieczności grzebania w wielu teczkach.

Nasza siedziba:
Baseline
ul. Łagiewnicka 33A
30-417 Kraków

Tel.: +48 (12) 311 86 45
Mob.: +48 663 366 002
E-mail: [email protected]