IT Works – systemy obiegu dokumentów

Dzięki systemom workflow funkcjonowanie dzisiejszych przedsiębiorstw jest znacznie wydajniejsze. W sieci znajdziemy także darmowe rozwiązania workflow – niestety, z uwagi na częste błędy ich użycie nierzadko nie jest opłacalne. Jakimi czynnikami się więc kierować, by wybrać komercyjny system obiegu dokumentów, który spełni potrzeby prowadzonej przez nas firmy?

Skonfiguruj system obiegu dokumentu według twoich wymagań

Producent oprogramowania nie może dostosować produkowanego przez siebie workflow do oczekiwań każdego z klientów. Z kolei bardzo uprości im działanie, dostarczając opcję jego samodzielnej organizacji oraz rozbudowania o wybrane funkcje.

Wsparcie techniczne dla systemu obiegu dokumentów

W nowoczesnych firmach sprawność systemu obiegu faktur w dużej mierze wpływa na ich wydajność. Kupując dany produkt, powinniśmy się zorientować, jak wygląda sprawa wsparcia technicznego – w ten sposób awarie prędzej zostaną zlikwidowane.

Serwery, a system obiegu dokumentów

Funkcjonalny system obiegu dokumentów musi działać na wszystkich systemach operacyjnych. Najlepiej, kiedy będziesz w stanie korzystać z niego na systemach uniksopochodnych – są wszak darmowe, często używane i niezawodne.

Digitalizacja – najważniejsza funkcja systemu obiegu dokumentów

Obieg faktur w firmie będzie znacznie wydajniejszy, jeśli system umożliwi nam sprawną cyfryzację dokumentów. Pomocne w tym przypadku okaże się między innymi oprogramowanie OCR, umożliwiające automatyczne import tekstu z papierowych faktur.