Umywalki

Historia marki Kerasan zaczęła się we Włoszech w 1960. Dziś jest cenionym producentem ceramiki sanitarnej, a oferowane przez niego umywalki i brodziki dostępne są na całym świecie. Nie dzieje się tak oczywiście bez przyczyny – Kerasan dla większości osób stał się dziś symbolem doskonałej klasy i oryginalnego wzornictwa, charakterystycznego wszak dla Włochów. Co znajdziemy w ofercie Kerasan? Czemu opłaca się kupić produkty tej marki?

Co produkuje Kerasan? Umywalki i inną ceramikę

Jakie wyroby oferuje swoim klientom Kerasan? Umywalki to niewątpliwie najistotniejsza pozycja z oferty marki, ale Kerasan proponuje nam także inne artykuły. Nierzadko wybierane są również miski WC oraz brodziki. Kerasan produkuje także dodatki takie jak nogi do umywalki i stoliki łazienkowe. Oprócz tego w jej katalogu czekają na nas oświetlenie, syfony oraz pozostałe drobiazgi.

Postaw na Kerasan – umywalki nie do zdarcia

Mnogość pozycji to nie jedyna cecha, z której znany jest Kerasan. Umywalki i pozostałe artykuły tej firmy są bowiem naprawdę wytrzymałe – producent stosuje wszak jedynie najlepsze materiały i innowacyjne rozwiązania. Jeśli chodzi o umywalki Kerasan bardzo istotne są również wzory – to świetne rozwiązanie dla klientów lubiących interesujące wzornictwo. W katalogu marki dostępne są tak tradycyjne wzory, jak i umywalki, które doskonale odnajdą się w eleganckich łazienkach – Kerasan opracował kilkanaście kolekcji.