Umywalki Catalano do każdej łazienki

Catalano to firma obecna na rynku łazienek od wielu lat. Swoje propozycje kieruje na szczęście nie tylko do zwolenników wzorniczych sprawdzonych rozwiązań – wciąż stara się tworzyć umywalki, które są zgodne ze współczesnymi modami. Niezwykły, charakterystyczny dla Włochów design Catalano łączy z wielką odpornością swoich wyrobów – umywalki opisywanej firmy bez trudu wytrzymają nawet kilkadziesiąt lat w ciężkich warunkach. Co więc znajdziemy w jej katalogu? Dlaczego warto postawić na produkty Catalano?

Czemu warto wybrać Catalano? Umywalka urzeka ciekawym designem

Właśnie wzornictwo jest wyróżnikiem Catalano – umywalka tej marki będzie we wszystkich sytuacjach wyróżniała się wśród innych. Interesujące linie zarówno doskonale się prezentują, ale również odgrywają ważną funkcję, gdy chodzi o higienę – umywalki Catalano są w taki sposób projektowane, by ich sprzątanie było jak najmniej kłopotliwe. W katalogu Catalano czekają zarówno klasyczne propozycje, jak i serię Impronta, która na pewno spodoba się entuzjastom współczesnego wzornictwa.

Catalano – umywalka na dziesięciolecia

Trwałość to nie ostatnia cecha Catalano – umywalka bez trudu wytrzyma kilkadziesiąt lat, bo wytwarzana jest tylko ze sprawdzonych surowców. Nie straszne są jej wilgoć czy zbicia, a powierzchnia nigdy nie traci gładkości. Jest tak ze względu na fakt, że umywalki Catalano wypalane są w temperaturze ponad tysiąca stopni Celsjusza. To korzystnie rzutuje na łatwość zachowania ich w czystości i bardzo zwiększa komfort przebywania w łazience.