Umywalki Bathco – wybierz klasyczny design lub nowoczesność

Bathco to jeden z najstarszych producentów ceramiki łazienkowej. Marka została założona trzy dziesięciolecia temu w Hiszpanii, obecnie aktualnie działa w najróżniejszych państwach ze wszystkich zakątków globu. Zainteresowanie, którym szczycą się jej produkty, nie może jednak dziwić – Bathco cechuje wysoka jakość oraz niebanalne projekty. Potrafi usatysfakcjonować wszystkich klientów, a jej wyroby staną się na pewno dekoracją każdej łazienki. Czym charakteryzują się umywalki Bathco? Co oprócz tego znajdziemy w katalogu firmy?

Niezwykły design umywalek Bathco

Właśnie design okazuje się wizytówką Bathco. Firma dba o to, żeby usatysfakcjonować wszystkich kupujących – zarówno miłośników tradycyjnego designu, jak ludzi, którzy wolą inne, innowacyjne pomysły. W katalogu Bathco dostępne są wanny oraz bidety dopasowane do eleganckich łazienek oraz wyroby kierowane do klientów, którzy świetnie funkcjonują we wnętrzach zaaranżowanych z szacunkiem dla wnętrzarskich staroszkolnych rozwiązań.

Czemu powinieneś postawić na umywalki Bathco?

Drugim atutem wyrobów Bathco jest duża odporność na wpływ wody i uszkodzenia mechaniczne. Specjaliści marki dbają o to, by ich umywalki czy muszle WC sprawdzały się nawet w najcięższych warunkach. Powinniśmy też wspomnieć, że Bathco oferuje wszystkim klientom linię produktów ekologicznych, a te wykonywane są jedynie z materiałów całkowicie bezpiecznych dla środowiska. W ofercie Bathco znajdziemy, poza ceramiką, również najróżniejsze dodatki do elegancko zaaranżowanej toalety.