Scarabeo umywalki

Scarabeo to włoska marka oferująca nam ceramikę sanitarną. W jej katalogu znajdziemy między innymi umywalki stołowe lub wieszane, muszle WC oraz bidety. Marka funkcjonuje od roku 1974, więc plasuje się wśród najbardziej doświadczonych obecnych w sklepach do chwili obecnej producentów ceramiki łazienkowej. Jak wytłumaczyć popularność jej wyrobów? Czemu powinniśmy zdecydować się na jeden z nich?

Wybierz Scarabeo – umywalki i nie tylko

Wyróżnikiem Scarabeo jest niewątpliwie świetne wzornictwo – marka pochodzi wszak z Italii, która od dawna znana jest z ciekawego designu. Co znajdziemy w katalogu Scarabeo? Umywalki, które można dopasować do wystroju nawet nietypowej ubikacji. Znajdziemy wśród nich zarówno pozycje dla zwolenników tradycyjnego designu, jak i tych, którzy preferują nowoczesne projekty. Scarabeo, w odróżnieniu od większości innych marek, proponuje swoim klientom także barwne umywalki i bidety.

Scarabeo – umywalki słynące z długowieczności

Scarabeo nie zdobyłoby tak dużego uznania, gdyby ich wyroby nie wytrzymywałyby wystarczająco długo. To długowieczność jest następną zaletą wyróżniającą Scarabeo – umywalki opisywanej firmy nawet w niełatwych warunkach nie uszkadzają się i są w pełni funkcjonalne. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bo złotą zasadą firmy jest sprzedawać umywalki, które wykazują solidność oraz funkcjonalność, a jednocześnie będą doskonale się prezentowały w najróżniejszych wnętrzach.