Mieszkanie w skandynawskim stylu – o ofercie sklepu Deco Skład

Zajrzyj na https://decosklad.pl/blog i zakończ poszukiwania inspirującego bloga o wnętrzach!

Najwygodniej czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas rzeczy współgrające z naszą osobowością. W takim wnętrzu możemy szybciej odprężyć się po męczącym dniu pracy. Dlatego tak kluczowa jest troska o należyte wyposażenie przestrzeni domowej. Jeżeli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie bądź dopiero planujesz jakiś remont, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji na stronie sklepu Deco Skład.

Wyposażenie łazienki i dekoracje do pokoju dziennego zamówisz w Deco Skład

Deco Skład oferuje meble, dekoracje i akcesoria utrzymane w popularnym od dawna stylu skandynawskim. Podstawowym wyznacznikiem tego stylu jest prosty wygląd, duża doza surowości oraz dążenie do stosowaniasurowców naturalnych. Styl skandynawski to jednak obszerne pojęcie i po prawdzie każdy wyłuska z niego coś co będzie mu odpowiadać – są tu zarówno motywy folkowe, a jednocześnie widoczne są tu też mocne tendencje ukierunkowanie na aranżowanie pomieszczeń w w wąskiej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu albo przejrzeć jego ofertę przez internet, odnajdziesz bogatą selekcję dodatków do łazienki, jadalni i kuchni, jak również dekoracji i mebli do salonu, pokoju dziecka czy przedpokoju. Tutaj kupisz tekstylia do kuchni i piękne nowoczesne zastawy stołowe, które urzekną całą rodzinę, a także sprzęt do pieczenia, gotowania i przechowywania. Jeśli chcesz gustownie zaaranżować łazienkę, zaopatrz się w akcesoria i zestawy łazienkowe pieczołowicie wybrane z oferty uznanych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeśli zaś jesteś pasjonatem złota lub czerni i są to barwy, w których pragniesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład odkryjesz dużo dodatków w tych kolorach.

Blog Deco Składu – wskazówki odnośnie aranżacji wnętrz i ciekawe pomysły na podarunki

Deco Skład redaguje blog, w którym systematycznie przekazuje mnóstwo inspirujących porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Rady, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do urządzania pomieszczeń, zakupu funkcjonalnych sprzętów czy doboru praktycznych akcesoriów i designerskich dekoracji. To też nieszablonowe propozycje prezentów dla znajomych z okazji rozmaitych rocznic, świąt oraz imprez. Warto czytać ten blog co kilka dni, żeby być zawsze na bieżąco z najpopularniejszymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Nasza siedziba:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]