Hit sezonu – montaż kominków

Kominek to marzenie wielu właścicieli nieruchomości – jest nie tylko bardzo praktyczny, ale również nadaje mieszkaniu przytulnego charakteru. Jakie obudowy są obecnie najczęściej kupowane? Sprawdźmy bieżące trendy.

Montaż kominków – w stylu skandynawskim lub vintage

Nastrojowe wnętrza inspirowane klasycznym designem są bardzo modne już od dłuższego czasu. Trendy te znajdują odzwierciedlenie również w branży kominków. W tym roku najbardziej popularne są kominki z obudowami wykonanymi z piaskowca i marmuru patynowanego, które znakomicie komponują się z pomieszczeniami w stylu skandynawskim, vintage, a także minimalistycznym. Na 100% znajdziesz idealną obudowę – niezależnie od tego jakie wzornictwo preferujesz. Jasna stylistyka kominków wykonanych z naturalnych komponentów sprawia, że są one najlepszym i uniwersalnym wyborem, który posłuży na długo. Naturalne kamienie wyglądają niezwykle wytwornie i tworzą atmosferę domowego ogniska.

Montaż kominków – zaproponuj własny projekt

Oprócz funkcji estetycznej, kominek posiada też ważne walory funkcjonalne. Przede wszystkim wspaniale ogrzewa pomieszczenie, a tzw. płaszcz wodny może rozprowadzić powietrze po całym domu. Obudowy zrobione z naturalnych materiałów są odporne na wysoką temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Przy dobrej konserwacji kominek przetrwa w idealnym stanie całe lata. Od dawna miałeś zamiar kupić kominek? Obecnie szybko znajdziesz fachowców specjalizujących się w produkcji oraz montażu kominków. Fachowcy wezmą pod uwagę możliwości architektoniczne nieruchomości oraz dostosują typ kominka do Twoich oczekiwań. A może sam dokładnie wiesz, jak powinien wyglądać Twój wymarzony kominek? Wiele firm oferuje przygotowanie ich na specjalne zamówienie klienta. Spełnij swoje marzenia i już teraz wybierz wyjątkową obudowę!