Hatria – nowoczesne umywalki i wanny

Hatria to marka znana z wyrobu doskonałej jakości ceramiki sanitarnej. Odporność to nie ostatnia zaleta produktów Hatria, bowiem wszystkie cechują się również doskonałym wzornictwem. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż produkty Hatria projektowane są w Italii, uznawanej za światową stolicę designu. Czemu warto postawić na wyroby tej marki? Jak dużo wydamy na umywalki Hatria i co oprócz tego czeka na nas w jej katalogu?

Różne produkty Hatria

Najistotniejszy punkt katalogu Hatria to na pewno umywalki. Firma oferuje nam kilkadziesiąt rozmaitych modeli, a wśród nich produkty odpowiednie do swoich oczekiwań z pewnością znajdą fani interesującego designu. Poza tym w katalogu firmy dostępny jest także szeroki asortyment misek klozetowych, które tak jak umywalki będą idealnie prezentowały się w eleganckich wnętrzach. Katalog Hatria uzupełniają bidety i brodziki.

Hatria – czemu warto?

Jak wcześniej napisaliśmy, głównym atutem wyrobów Hatria jest interesujące wzornictwo – w jej katalogu nie ma opatrzonych wzorów, zaś wszystkie umywalki włoskiej marki na pewno zadowolą fanów oryginalnych rozwiązań. Charakteryzujące się doskonałą klasą umywalki Hatria, które odróżnią naszą toaletę i posłużą dziesięciolecia, można nabyć zwykle w atrakcyjnych cenach.