Baterie Kohlman – wytrzymałość i wspaniały design

Kohlman to marka, która pomimo niedługiej obecności na rynku łazienek, już zdążyła zyskać mnóstwo zwolenników. Nie dzieje się tak bez powodu, bo wyroby tej firmy znane są z wysokiej klasy oraz niebanalnych projektów. Wytwarza ona zwłaszcza baterie, ale w ofercie tej marki czekają na nas też prysznice i rozmaite dodatki. Dlaczego więc warto wybrać produkty Kohlman? Baterie charakteryzują się różnymi nowoczesnymi rozwiązaniami, które wpływają na komfort korzystania z nich i odporność.

Postaw na Kohlman – baterie posłużą dziesięciolecia

Baterie firmy Kohlman produkowane są z doskonałej klasy surowców, a zanim będą dostępne się w sklepach przechodzą szereg różnych testów. Projektanci marki unikają złych rozwiązań, dzięki czemu kupujący dostają tylko wyroby, które przetrwają dziesięciolecia intensywnej eksploatacji. Wykonane są z galwanizowanego mosiądzu, co sprawia, że doskonale wyglądają i wytrzymują nawet ekstremalne warunki. Dla konstruktorów Kohlman ważna jest również wygoda ich baterii – korzystanie z nich jest bowiem dziecinnie łatwe.

Projekty Kohlman – baterie dla fanów dobrego designu

Ekipa firmy twierdzi, iż doskonały design nawet po latach się nie dezaktualizuje. Dlatego wszystkie wyroby firmy doskonale się prezentują i trafiają w gusta najróżniejszych użytkowników. Można komponować je do aranżacji tak nowoczesnych toalet, jak i pomieszczeń zaprojektowanych bardziej tradycyjnie.