Mieszkania na sprzedaż w Krakowie bez pośrednika

Rynek nieruchomości w Krakowie jest klasyfikowany jako jeden z najszybciej rosnących w Polsce. Nic w tym zaskakującego – Kraków jest bowiem drugim co do ilości mieszkańców miastem w Polsce i stale się powiększa. Klienci najchętniej wybierają lokale z rynku wtórnego – przyczyną okazują się nie tylko atrakcyjne koszty zakupu, ale także ich duża dostępność. Mieszkania w Krakowie mają różne ceny – zależą one od lokalizacji, metrażu oraz wyposażenia lokalu. Gdzie jednak wydamy najwyższe sumy? Jakie lokalizacje cieszą się największym zainteresowaniem klientów?

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – osiedla

Wśród czynników rzutujących na koszty zakupu mieszkania na sprzedaż w Krakowie szczególne znaczenie ma lokalizacja. Najtańsze lokale znajdują się w takich częściach miasta jak Prądnik Biały lub Prokocim – ceny ich kupna nie są większe niż 3000 zł za metr kwadratowy. Najbardziej kosztowne są z kolei w okolicy Rynku Głównego i Krowodrzy – by kupić tam nieruchomość, musimy przygotować się na koszt od czterech i pół tysiąca zł za metr kwadratowy.

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie są zbyt kosztowne?

Dobrze wiedzieć, że dostępne są metody umożliwiające zmniejszenie cen mieszkania. Dużej niejednokrotnie prowizji dla biura nieruchomości ustrzeżemy się wchodząc na serwis ominposrednika.pl, za pośrednictwem którego nabędziemy nieruchomość zarówno z drugiej ręki, jak i od razu od dewelopera. Portal dostępny jest także dla ludzi chcących spieniężyć własny lokal oraz przedsiębiorstw deweloperskich.