Masz wirusa na stronie? Zamów usługę czyszczenia infekcji WordPress

Zajrzyj w to miejsce jeśli chcesz zamówić czyszczenie WordPress.

WordPress stał się w minionych latach tak szeroko rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią, że ilość stron i sklepów internetowych tworzonych z jego użyciem szacuje się w tym momencie na setki milionów. Częstotliwość stosowania tego CMS-a powoduje, że strony oparte na WordPressie są popularnym celem ataków hakerów. W razie zainfekowania witryny złośliwym oprogramowaniem, konieczne będzie usunięcie wirusa z WordPressa.

Komu powierzyć usuwanie usuwanie malware ze strony internetowej?

Ze witryny internetowej wychodzą wiadomości-śmieci? Logowanie jest zablokowane? Wpisy na stronie zostały podmienione bez Twojej ingerencji? A może na stronie pojawiły się odnośniki do obcych Ci adresów? To zaledwie kilka z możliwych symptomów wskazujących na zawirusowaną witrynę. W takich sytuacjach potrzebne jest bezzwłoczne działanie, aby zidentyfikować przyczynę infekcji i przywrócić witrynę internetową do właściwego funkcjonowania. Czyszczenie WordPressa ze złośliwego oprogramowania czy też po atakach hakerów warto zlecić zawodowcom od tego typu działań, ponieważ naprawa zainfekowanego WordPressa nierzadko wychodzi poza zakres wiedzy osób, które każdego dnia parają się wyłącznie tworzeniem stron i sklepów www na tym CMS-ie.

Czyszczenie infekcji WordPress – szczegółowe sprawdzenie baz danych i plików strony

Spece podejmujący się czyszczenia infekcji ze stron opartych na WordPressie w ramach swoich działań naprawczych przeprowadzają dokładny przegląd baz danych i plików strony. Analizują pliki htaccess i wp-config, a także kod zastosowanych na stronie szablonów i wtyczek. Podczas naprawy zawirusowanego WordPressa wdrażane są na stronie niezbędne zabezpieczenia, zmniejszające niebezpieczeństwo kolejnych ataków. Jeżeli trwające dłuższy czas zainfekowanie przyczyniło się do dodania strony do listy wykluczeń (przykładowo w programach antywirusowych), po usunięciu wirusów z WordPressa eksperci mogą podjąć również niezbędne działania w celu wykreślenia jej z tego typu rejestrów. Usunięcie wszelkich następstw infekcji nie gwarantuje, iż analogiczny przypadek nie nastąpi za jakiś czas, toteż kluczowe jest okresowe aktualizowanie systemu zarządzania treścią oraz wykorzystywanych na stronie wtyczek.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]