List do Mikołaja – sposób na wygranie zabawek

W Wielkopolsce czasem zastępuje go Gwiazdor, na Podlasiu – Dziadek Mróz. Ciężko jest wyobrazić sobie święta bez Świętego Mikołaja. Bez względu na to, jak go określamy, jego funkcja jest identyczna – daje najmłodszym i dorosłym upominki, powodując, iż Boże Narodzenie staje się naprawdę radosną chwilą. Jednak w rzeczywistości konieczność kupienia upominków dla dzieci spada na ich rodziców, a to dla większości ludzi jest przyczyną wielkich problemów. Jak bowiem wybrać upominek, który odpowie na potrzeby szkraba? Przydatny okaże się list do Mikołaja. Dlaczego opłaca się go napisać?

Co osiągniesz dzięki listowi do Mikołaja?

Pisanie listów, za pośrednictwem których najmłodsi wskazują upragnione prezenty ma barwną tradycję. Każdy z nas w dzieciństwie napisał choć jeden podobny list, więc na pewno pamięta, jak dużo frajdy przyniosła mu ta rozrywka. Co ważne, list do Mikołaja okaże się bardzo przydatny również dla dorosłych – z nim bez trudu dowiedzą się, o jakich zabawkach marzy dziecko. Warto też wspomnieć, iż to wyjście zapewnia całkowitą dyskrecję – maluch nie domyśli się, iż upominek otrzymał od rodziców, a nie Mikołaja.

List do Mikołaja – oryginalny konkurs

W tym sezonie wysłanie listu do Mikołaja jest związane z dodatkowymi korzyściami. Firma Mattel zorganizowała akcję, która umożliwia zdobycie ciekawych zabawek dla dzieci. O co chodzi? Pod adresem www.listdomikolaja.pl dostępny jest kreator, w którym możemy wykonać unikalny list do Mikołaja. A ten każdego dnia wybierze najpiękniejsze listy i nagrodzi ich autorów.