Kompendium atrakcji turystycznych w Małopolsce – wszystko na jednym portalu

Na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna uzyskasz więcej szczegółów o fajnych miejscach w Małopolsce.

Choć województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, stąd nieraz ciężko znaleźć coś dla siebie w zalewie informacji o zbliżających się eventach kulturalnych czy sportowych oraz najciekawszych zabytkach w Małopolsce.

Ciekawe miejsca w Małopolsce – odwiedź portal przygotowany specjalnie dla turystów

By pokazać zainteresowanym atrakcje turystyczne tego województwa, przygotowano serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o najciekawszych miejscach oraz zabytkach Małopolski, ale też o wystawach i imprezach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych organizowanych na jego obszarze. Strona prowadzona jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże witryna? Podróżnicy organizujący pobyt w Małopolsce już na głównej stronie zauważą mapę, na której szybko odnajdą hotele, motele i schroniska młodzieżowe, zabytki i muzea, a także Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w miejscowościach województwa. Strona ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod kątem logistycznym, prezentując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach aut, jak i o lotniskach i dworcach kolejowych. Prócz tego dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące m.in. trasy rowerowe, piękno miejscowego folkloru oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Serwis o zabytkach w Małopolsce z myślą o zagranicznych podróżników

Visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy innych południowych miejscowości. Informacje dodawane na portalu publikowane są zatem w języku angielskim, ale także w m.in w języku słowackim, niemieckim, francuskim i włoskim. Niezwykle wartościowa dla cudzoziemców jest również sekcja Rozmówki, gdzie poznają ważne słówka i zwroty, które pomogą im dogadać się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, w których mogą się znaleźć podczas pobytu naszym kraju. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych w regionie Małopolski.

Nasza siedziba:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego