Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Koniecznie sprawdź ten portal!

Chcesz poznać ładne miejsca w Małopolsce? Koniecznie odwiedź https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, zatem zdarza się, że z trudem można znaleźć coś dla siebie w ogromie informacji o godnych odwiedzenia zabytkach oraz najnowszych wydarzeniach kulturalnych bądź sportowych w Małopolsce.

Gdzie szukać kompleksowych informacji o ciekawych miejscach w Małopolsce?

Żeby zaprezentować wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Publikowane są tu informacje nie tylko o bardziej i mniej znanych zabytkach oraz miejscach Małopolski, ale także o ekspozycjach i wydarzeniach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych planowanych na jego obszarze. Serwis prowadzony jest w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na stronie? Osoby planujące przyjazd do Małopolski już na głównej stronie zauważą mapkę, na której w mgnieniu oka wyszukają zabytki i muzea, Centra Informacji Turystycznej, a także kempingi, hotele i motele położone w miejscowościach województwa. Serwis ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski także pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach samochodów, jak i o lotniskach i dworcach. Dodatkowo dla tych, którzy z najrozmaitszych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, portal przygotował kilka wirtualnych spacerów pokazujące m.in. atrakcje narciarskie, zamek na Wawelu czy czar parków krajobrazowych i narodowych.

Serwis o zabytkach w Małopolsce z myślą o zagranicznych odwiedzających

Witryna visitmalopolska.pl nie zapomina również o przyjezdnych z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych południowych miejscowości. Wiadomości dodawane na stronie dostępne są w związku z tym w języku angielskim, ale również w m.in w języku słowackim, niemieckim, francuskim i włoskim. Niesłychanie pomocny dla cudzoziemców może być także dział Rozmówki, w którym poznają podstawowe słowa i zwroty, które pozwolą im dogadać się z Polakami w codziennych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas podróży. Turyści z zagranicy znajdą tu wykaz ambasad i konsulatów zlokalizowanych w regionie województwa małopolskiego.

Nasza siedziba:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego