Wedding planner – profesjonalny konsultant ślubny

Na whataday.pl możesz uzyskać pomoc wedding plannera Kraków

Ślub to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie dla wielu z nas. Nic zatem zaskakującego, iż planując tę uroczystość staramy się uniknąć niemiłych sytuacji i przyczynić się to tego, aby ta okoliczność na długo zapadła w pamięć gości. Jak pewnie wielu z nas już doświadczyło, organizacja wesela to spory kłopot – należy zadbać między innymi o wypożyczenie sali, angaż kapeli czy dekorację kościoła. W czasie stresujących czasem przygotowań możemy jednak zapomnieć o pewnych rzeczach, co potrafi skutecznie zniszczyć nastrój tego wyjątkowego wydarzenia. To dlatego nowożeńcy coraz częściej decydują się na usługi, które oferuje wedding planner. Na czym więc one polegają?

Wedding planner – dlaczego warto?

Największym atutem zatrudnienia wedding plannera jest z całą pewnością wygoda i spokój – nie trzeba zajmować się zawieraniem współpracy z zespołem, dostawcą ozdób, zarządcą lokalu oraz wideooperatorem. Usługi, które proponuje wedding planner to także najlepsze rozwiązanie dla tych osób, które nie znają tajników branży weselnej, więc nie potrafią wybrać sprawdzonych kwiaciarek czy muzyków. Z kolei orientujący się w niej dokładnie wedding planner pomoże im wybrać te oferty, jakie z pewnością spełnią ich oczekiwania. Przez to ślub niewątpliwie będzie wspaniałym wydarzeniem oraz odbędzie się bez niespodzianek.

Ile wydamy na usługi wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na usługi wedding plannera powinny postawić nie tylko małżeństwa z zasobnym budżetem. To przecież doskonałe wyjście dla przyszłych małżeństw chcących zmniejszyć koszty związane ze ślubem, gdyż doświadczony na rynku usług weselnych wedding planner ma szansę znaleźć kilkakrotnie tańsze oferty. Zwłaszcza, że jego porady nie będą wcale kolosalnym wydatkiem. Ze względu na szeroki zakres usług jakie oferuje wedding planner, ich cena będzie zazwyczaj ustalana indywidualnie z poszczególnym klientem. Jednak w porównaniu do innych kosztów związanych ze ślubem ten na pewno nie jest duży.

Nasza siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]