Usługi VIP TAXI w Krakowie

Luksusowe usługi przewozowe na terenie Krakowa to rozwiązanie dla klientów prywatnych i biznesowych. Zweryfikujmy detale tej oferty i sprawdźmy kto korzysta z VIP TAXI .

VIP TAXI w Krakowie – eleganckie pojazdy

VIP TAXI w Krakowie oferuje transport klientów i walizek na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie Polski. Kierowca chętnie pomoże z walizkami, przyjedzie pod terminal, a nawet może odebrać nas z hali przylotów. Metoda płatności jest wygodna dla każdego podróżnego – możemy zapłacić tradycyjnymi banknotami albo kartą oraz np. w dolarach. Z usług z reguły korzysta kadra kierownicza dużych spółek, przyjeżdżająca do stolicy województwa małopolskiego na różnego rodzaju eventy lub spotkania biznesowe. Pragnie ona rzecz jasna świetnej floty pojazdów, błyskawicznego przejazdu przez korki i najlepszych warunków. Przedstawiciele tych firm najczęściej są przewożeni eleganckimi autami, np. Mercedesem klasy S, gdyż tego wymaga ranga ich stanowiska.

VIP TAXI – osoby medialne i artyści

Klienci indywidualni, którzy pragną komfortowych warunków, a także gwiazdy – często jeżdżą z VIP TAXI Kraków. Z reguły chcą szybko przemieścić się z hotelu na lotnisko, liczą też na profesjonalną załogę. Samochody są gotowe podołać największym pragnieniom, mają klimatyzację, skórzaną tapicerkę. Kierowcy VIP TAXI to osoby biegle władające językiem angielskim, świetnie przygotowane do pracy.