Tłumaczenia medyczne i naukowe wykonuj u doświadczonych tłumaczy

Tłumaczenia specjalistyczne to rodzaj translacji, wymagających nie tylko doskonałej znajomości języka obcego, ale także zręczności w posługiwaniu się terminologią danej branży. Interesują Cię tłumaczenia techniczne, naukowe bądź medyczne? Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę poszukując tłumacza.

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne – jakie dokumenty przekładamy

Tłumaczenia specjalistyczne obejmują wiele obrębów nauki i wymagają od tłumacza wieloletniego doświadczenia, znajomości fachowego słownictwa, jak również przygotowania merytorycznego. Z reguły tłumaczeń dokonują eksperci posiadający praktyczną wiedzę w danej dziedzinie – inżynierowie, osoby po studiach prawniczych czy medycznych, itp. Najczęściej tłumaczone są teksty i dokumenty prawniczo-sądowe, techniczne, ubezpieczeniowe, medyczne, informatyczne, naukowe, ekonomiczne, marketingowe, prace licencjackie i magisterskie, instrukcje obsługi, dokumenty samochodowe , listy motywacyjne i CV, literatura czy strony internetowe, ale katalog jest otwarty i nadal się rozszerza.

Gdzie zamówić tłumaczenia naukowe w Poznaniu

Poszukujesz profesjonalnego biura, które przetłumaczy tekst naukowy, dokona przekładu literackiego albo przełoży na język ojczysty instrukcję obsługi? Biuro Junique współpracuje ze profesjonalistami z wielu dziedzin, oferuje translację w ponad stu językach, a także realizuje tłumaczenia specjalistyczne między dwoma obcymi językami. Zamówienia można przesyłać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a redakcja dokonywana przez native speakerów sprawia, że translacja jest nienaganna. Koszt wykonania usługi jest uzależniony od branży, poziomu skomplikowania tekstu oraz języka.