Szukasz DJ-a na wesele? Wybierz najlepszego

Niedawno nie potrafiliśmy wyobrazić sobie wesela bez kapeli. Nasze gusta jednak stale ewoluują, a obecnie częściej wybieramy dobrego DJ-a. Nie ma w tym jednak nic zaskakującego, gdyż wynajęcie DJ-a na wesele ma sporo zalet. Najważniejsza bez wątpienia okazuje się gwarancja tego, iż na przyjęciu zabrzmi muzyka ulubionych wykonawców w znanych aranżacjach. DJ na wesele będzie też najlepszym rozwiązaniem dla tych klientów, którzy zamierzają zapewnić sobie kompleksową usługę – oferta DJ-a zazwyczaj obejmuje również pracę lamp i prowadzenie imprezy. Jak więc znaleźć DJ-a na wesele?

Przetestuj horyzonty DJ-a na wesele

Dobry DJ na wesele musi być obeznany z muzyką różnorodnych odmian – nie zaś tylko tą, która zwykle grana jest na ślubach, bo gusta małżeństw są wszak naprawdę zróżnicowane. Ważne jest to, aby umiał dopasować muzykę do klimatu przyjęcia, jego gości i okoliczności. Potrzebna okaże się również znajomość obsługi konsolety – aby muzyka odpowiednio brzmiała, powinien odpowiednio skalibrować poszczególne parametry wzmacniaczy.

DJ na wesele – nie tylko muzyka

Nie zapominajmy, że DJ- na weselu często występuje jako konferansjer. Przed skorzystaniem z konkretnej oferty koniecznie sprawdźmy więc, jak DJ zdaje egzamin w tym charakterze – zwróćmy uwagę na łatwość wypowiadania się i jego maniery. Dobry DJ na wesele musi potrafić także obsługiwać oświetlenie – w dużej mierze wpływa to na atmosferę wesela.