Strzeżony parking przy Balicach

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dotrzeć na lotnisko, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – zalety wynajęcia miejsca postojowego

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić samochód na czas wylotu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – auta obejmuje polisa ubezpieczeniowa

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed wszelkimi intruzami. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższym urlopie za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.