Sprzątanie grobów – PONG

www.pong-malopolska.pl

Zapewne żaden z czytelników nie chce, by miejsca pochówku jego najbliższych były zapomniana. Niestety jednak, nie zawsze mamy czas na to, by się nimi zająć, odwiedzając miejsca pochówku tylko przed najistotniejszymi świętami. Na szczęście jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na zapomnienie – trzeba jedynie zlecić ich utrzymanie profesjonalnej firmie. Gdzie szukać takich ofert? Co na nich zyskamy i jak dużo będą kosztować?

Gdzie szukać czyszczenia grobów?

Anonse przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów bez trudu znajdziemy w internecie – wystarczy wpisać odpowiednie frazy w wyszukiwarkę. Poza tym, przedsiębiorstwa te zwykle ogłaszają się także w otoczeniu cmentarzy – kiedy dobrze przyjrzymy się tablicom z anonsami, niewątpliwie natrafimy na dobrą w danym przypadku ofertę.

Czyszczenie grobów i pozostałe usługi

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu usług oferowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się miejscami spoczynku naszych najbliższych. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na renowację pomnika, montaż ławeczki przy grobie, palenie lampek lub sadzenie kwiatów. Dostępne jest wykupienie pojedynczego zlecenia oraz skorzystanie z współpracy abonamentowej.

Czyszczenie grobów – ile wydamy?

Na pytanie o koszty podobnych zleceń niełatwo byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż koszty mogą znacznie różnić się w wielu miastach. W największych polskich miejscowościach na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem mniej więcej 30 złotych. Dwunastomiesięczna opłata stała kosztować będzie zaś mniej więcej czterysta złotych za jeden nagrobek.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]