Samodzielny odbiór z lotniska – dlaczego warto?

Przylecieliśmy do obcego miasta na spotkanie biznesowe. Jest już późno, a do hotelu mamy kilka kilometrów. Podróż tramwajem nie będzie najlepszym pomysłem – z uwagi na brak komfort oraz bezpieczeństwa. A poczucie bezpieczeństwa jest naprawdę ważne, ponieważ przywieźliśmy przy sobie walizkę pełną nietanich sprzętów. Niestety, na postoju brakuje taksówek, a dyspozytorka mówi nam, że najszybciej wyruszymy za niecałą godzinę. Jeżeli z lotniska chcieliśmy dotrzeć od razu do hotelu problem nie jest poważny, ale jeżeli oczekuje nas partner biznesowy, może to rzucić się cieniem na współpracy. Jak uniknąć takich problemów? Rozwiązanie okazuje się naprawdę proste – planując wyjazdy w interesach warto zawczasu zarezerwować odbiór z lotniska. Jak to załatwić?

Odbiór z lotniska – co to jest?

Odbiór z lotniska to pomoc kierowana do szczególnie wymagających pasażerów. W przeciwieństwie do zwykłej taksówki, decydując się na odbiór z lotniska będziemy dowiezieni do hotelu prestiżowym autem – na przykład Mercedesem klasy S. W takim wypadku zyskamy też gwarancję tego, że kierowca będzie czekał na nas, kiedy dotrzemy na miejsce, więc niewątpliwie nie spóźnimy się na kolację z potencjalnym partnerem. Warto wspomnieć też o tym, iż odbiór z lotniska możemy zamówić też dla partnerów, którzy nas odwiedzają.

W których miastach zamówisz odbiór z lotniska?

Jak nietrudno stwierdzić, odbiór z lotniska szczyci się szczególną popularnością w miejscowościach z dużymi portami lotniczymi – w Łodzi, Katowicach, w stolicy oraz Krakowie. Zasięg przedsiębiorstw oferujących tę usługę nie ogranicza się jednak jedynie do tych miejscowości – po wylądowaniu w Krakowie można dojechać na przykład w góry lub do Częstochowy. Zaś jeżeli musimy, można zarezerwować transport do wielu innych miast w kraju – nie tylko na południu Polski.