Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Oferta sali na przyjęcie weselne w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych oraz ich goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten wyjątkowy wieczór w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – jak wybrać?

Szukając sali na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę parę ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać liczbę zaproszonych gości, aby mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeżeli na uroczystość poproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, należy poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc ułożenie menu, przystrojenie stołów i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne ze zniewalającą oprawą

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą zorganizować zabawę weselną w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne pomieścić około 130 osób. Wesele może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]