Planujesz lot? Zarezerwuj transfer na lotnisko

Po długim locie wreszcie docieramy. Zrobiło się już późno, zaś przy porcie lotniczym nie czeka żadna taksówka. Podróż komunikacją miejską także nie będzie najlepszym pomysłem. Po pierwsze, nie jeżdżą już regularnie, po drugie – wieziemy cenny bagaż. By tego uniknąć, podróż w interesach warto zaplanować zawczasu i zarezerwować transfer na lotnisko i z niego. Tym bardziej, iż obecnie nie jest to problemem. W miejscowościach z głównymi lotniskami działają bowiem firmy oferujące transfer na lotnisko i na konferencję. Co istotne, ich oferta z pewnością trafi w oczekiwania najbardziej wymagających pasażerów. Czym więc różni się od tradycyjnego transportu? Dlaczego warto postawić na tę opcję?

Plusy transferu na lotnisko

Wielu klientów niewątpliwie usatysfakcjonuje to, iż firmy świadczące transfer z lotniska w Balicach i pozostałych większych miastach dysponują flotą złożoną tylko z luksusowych samochodów – na przykład Mercedesów. W przeciwieństwie do tradycyjnego transportu, klienci mają szansę zlecić przewóz swoich partnerów w interesach – taksówkarz odbierze klienta z terminalu i dowiezie pod wskazany adres. Powinniśmy również dodać, że transfer na lotnisko oraz do hotelu zakłada też dłuższe trasy – pasażerowie mogą zlecić trasę do innej miejscowości, a nawet województwa.

Ile zapłacisz za transfer na lotnisko?

Ze względu na swoje różne atuty oraz oferowane luksusowe warunki jazdy jasnym jest, tego rodzaju transfer na lotnisko bywa nieco droższy od zwykłej taksówki. Jeżeli jednak będziemy pamiętać o tym, że używając tej opcji mamy szansę dotrzeć do innych miast, różnice w kosztach nie będą znaczące. Przejazd w obrębie Krakowa to wydatek około 70 zł. Natomiast pasażerowie wyruszający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są też poznaniem południa Polski, mają możliwość odbycia kursów do pobliskich miejscowości – na przykład Zakopanego.