Parking przy lotnisku – tanio i bezpiecznie. Poznaj zalety

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.