Parking przy lotnisku – doskonałe miejsce do pozostawienia samochodu na czas podróży

Większość osób wyruszających w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym samochodem, lecz prosi kogoś o podwiezienie albo przybywa taksówką. Uznaje się, że tak jest lepiej, ponieważ w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie pozostawić samochód na czas wyjazdu. Warto jednakże zastanowić się nad rozwiązaniem, jakim jest pozostawienie auta na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Jego oferta kierowana jest do wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, chcących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na czas swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego warto z niego skorzystać?

Największą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, bo pozwala to przybyć na lotnisko swoim autem. Nawet jeśli parking zlokalizowany jest nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie należy się tym martwić, ponieważ obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a transfery organizowane są od razu. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego auta, co gwarantują nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc strzeżony w ten sposób pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż pozostawiony we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są też ceny atrakcyjniejsze niż można się spodziewać, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – dodatkowe udogodnienia

Osoby korzystające z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Przede wszystkim mogą wyjechać zupełnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu, gdyż jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny system monitorujący i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pracująca przez całą dobę. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest również tym bardziej komfortowy, iż po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite promocje.