Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Sposobność przybycia nawet w najbardziej oddalone miejsca naszego globu, szybkość i wygoda – to kluczowe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowite uznanie. Podróż, której częścią jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia problem dotarcia na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne problemy związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, toteż w czasie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji na jego stronie www, toteż nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też szeregu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Poza tym kierowcy mogą uzyskać asystę personelu parkingu w wielu przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora bądź ujście powietrza w oponach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]