Jak wygląda profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

W większości domów znajduje się piwnica oraz strych. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na rozmaite starocie. Zwykle wszystko to, czego nie potrzebujemy, wrzucamy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam potrzebna? W takim wypadku najrozsądniej jest postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi cieszące się ogromną popularnością. Stawiają na nie osoby, które z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać niemałą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o drobne przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale także meble czy popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli na strychu czy w piwnicy schowaliśmy stare kanapy, szafy, fotele bądź meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest bardzo dużym wyzwaniem. Należy wiedzieć, że najczęściej na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy do roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują specjalistyczne firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy, które zajmują się opróżnianiem piwnic i strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz niepotrzebne przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich prawidłową utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę brać udziału w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, aby w czasie prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Nasza siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]