Dodatkowe zajęcia dla dzieci – wybierz najlepsze

Pedagodzy przekonują, że już dwulatki wykazują predyspozycje np. do nauki języków, dlatego rozwijanie pasji dziecka należy zacząć od najwcześniejszych lat. Chcesz odkryć potencjał, który drzemie w Twoim maluchu? Zdecyduj się na zajęcia dodatkowe – one pomogą mu rozwinąć talent!

Zajęcia dla dwulatków – wspieraj rozwój dziecka

Zajęcia dla dzieci to bardzo rozpowszechniona forma urozmaicenia wolnego czasu – doskonale pozwalają rozwinąć wyobraźnię, uczą współpracy w grupie, uczą i bawią! Obecnie oferta warsztatów dodatkowych jest niezwykle rozbudowana, a rodzice mogą wybierać w wielu opcjach. Maluchy mają możliwość wziąć udział w zajęciach rozwijających 3 poziomy umiejętności – muzyczne, rytmiczne i plastyczne. Dużo placówek prowadzi klubiki, w których dzieci mogą nie tylko miło spędzić czas, ale także nawiązać kontakty z innymi maluchami. W takich klubokawiarniach odbywają się wernisaże, można też zorganizować urodziny. Doświadczony personel zapewnia maluchom pełne bezpieczeństwo oraz zajęcia prowadzone z pasją.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – z wykorzystaniem klarnetu lub ukulele

Chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało talent muzyczny? Dodatkowe zajęcia dla maluchów obejmują zarówno zabawy rytmiczne z użyciem klarnetu, instrumentów perkusyjnych lub gitary, jak i naukę repertuaru piosenek. Rytmiczanki oraz śpiewanki doskonale wpływają na rozwój intelektualny malucha oraz prawidłowe rozumienie bodźców. Bardzo popularne stają się zajęcia dla dwulatków, które przygotowują do pierwszych dni w przedszkolu – dzięki temu mogą rozwijać więzi społeczne.