Coś dla młodej pary – organizacja ślubu

Sprawdź, jak zamówić organizację ślubów Kraków

Ślub to piękna chwila, którą musimy przygotować z ogromną starannością. Warto zdecydować się na skorzystanie z doradztwa ślubnego konsultanta, który zadba o wszystkie szczegóły – jeśli pragniemy, żeby ten dzień był wyjątkowo wzruszający. Jak wygląda fachowa organizacja ślubu i co powoduje, że tak dużo Polaków z niej korzysta?

Organizacja ślubu – zaproszenia, DJ oraz wybór dodatków

Samodzielna organizacja ślubu to wielkie przeżycie dla młodych par. Trzeba zarezerwować miejsce, zatrudnić kamerzystę, a do tego dochodzą jeszcze problemy związane z tortem, zespołem oraz wybraniem garnituru. To powoduje mnóstwo emocji, dlatego warto powierzyć organizację ślubów ekspertowi. Taki specjalista zna nie tylko najlepsze trendy związane z modą ślubną, ale też jest doskonale przygotowany. Można mu powierzyć najdrobniejsze szczegóły – stworzenie i rozesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadowienie ich w restauracji, selekcję menu. Hitem są także oryginalne przyjęcia. A może pragniemy zatrudnić pilota drona, który stworzy zapierające dech w piersiach zdjęcia z powietrza? Takie usługi stają się niezwykle rozpowszechnione – wedding planner na pewno zachęci nas do tego. Wszystko zależy od kapitału jakim dysponujemy, a także naszego pomysłu.

Organizacja ślubów – profesjonalna pomoc

Konsultant ślubny znajdzie dla nas najpiękniejsze detale, wynajmie firmę, która dokumentuje wydarzenia na wideo, jak również odpowiednio rozsadzi zaproszonych na przyjęciu. Nie będziemy zmuszeni samodzielnie ustalać szczegółów z firmą cateringową, negocjować w sprawie ceny za bukiet ślubny i tracić nerwów. Nawet maleńkie drobiazgi tworzą w dniu ślubu całość, dlatego należy o nie zadbać. Wedding planner pojedzie z nami nawet do butiku i pomoże znaleźć wspaniałą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – dzięki temu zapomnimy o przedślubnym stresie.

Nasza siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]