Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu okolicznościowym? Skieruj się na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Niebawem nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Niestety jest to spora grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i uraczyć ich wybornymi trunkami i daniami. Możesz postarać się naszykować je na własną rękę, ale przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Ponadto to twoje święto i pragniesz się nim nacieszyć, a nie robić za kelnera lub zamknąć się w kuchni. Dlatego organizację menu na rodzinne eventy zalecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – znakomicie prezentujące się menu na zamówienie

Gdy wymienia się cateringu większość osób myśli z miejsca o cateringu weselnym albo spotkaniach biznesowych. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę ogromnej liczbie uczestników rozpatrywał on możliwość skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym obszarze. Tym bardziej, że przez długie lata usługa cateringu nie zapewniała obsługi niedużych rodzinnych imprez, a nieraz także tych większych, o ile nie było to związane z wynajęciem sali. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się na wynajem lokalu czy wygodniej będzie urządzić imprezę we własnym ogrodzie lub domu, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce wykwintne posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa studniówek, komunii oraz chrzcin

Catering okolicznościowy to usługa zamawiana na każdą rodzinną okazję. Zawodowi kucharze bez trudu przygotują jadłospis harmonizujące ze specyfiką imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering na chrzciny, urodzinowy lub na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę półmetków, komersów oraz studniówek. Poszukując firmy oferującej tę usługę polecamy zdecydować się na taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do potrzeb i budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć event, między innymi udostępniając profesjonalnych kelnerów czy pomagając w rozstawieniu i przystrojeniu stołów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]