Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Zleć catering na imprezy w Krakowie na https://bit.ly/2TltQES.

Sezon wakacyjny obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i imprezy w plenerze, ale właściwie każdego dnia w różnych miejscowościach w Polsce prowadzone są gale, konferencje czy benefisy. Takie imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przygotowany i zaserwowany catering. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – jakość oprawy wydarzenia jest istotna

Masz zarezerwowaną salę na event albo zdecydowałeś się już na miejsce, w którym urządzisz piknik? Świetnie! Teraz natomiast musisz zatroszczyć się o to, by zaproszeni na event goście mieli dostęp do najlepszych napojów, przekąsek oraz gorących potraw. Miej na uwadze, że podczas prestiżowych gal nie godzi się ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i mieć nadzieję, iż goście obsłużą się sami. Ważna jest jakość oprawy – właściwe rozstawienie stołów, dopasowane dekoracje, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu na pewno będą też pod wrażeniem, jeśli potrawy będą serwować im wprawni kelnerzy, a posiłki będą ułożone na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą korzystania z oferty cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi smaczne posiłki, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i zakąski zostaną dowiezione we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą umilić czas uczestnikom pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju okazją, by doświadczyć na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, jakie potrawy, napoje i przekąski idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]