Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Catering dla firm Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Warsztaty, ważne rozmowy biznesowe lub sympozjum – każda pokaźniejsza firma zapewne pewnego dnia stanie przed nieodzownością przygotowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeśli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, wypada skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Przekąski bez ryzyka zabrudzenia dłoni – o cateringu dla firm

Szkolenia i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 6-8 godzin, nierzadko nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są najczęściej dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść kompletny posiłek w okolicznej kafeterii. Dlatego niezbędne jest zapewnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, również zabrać na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie ubrania i dłoni. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczany jest również sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz warsztaty? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to też możliwość kontaktu z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźniejszej atmosferze problemów poruszanych na spotkaniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który działa na korytarzach firm, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, jedząc samodzielnie zrobione czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał również o dobrym samopoczuciu partycypantów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]