Analityka biznesowa dla firmy

Proces zamiany danych w informację, a informacji w wiedzę, której używa się do zwiększenia konkurencyjności przedsiebiorstwa to Business Intelligence. To zbiór praktyk, metodyk, narzędzi oraz innych technologii informatycznych znany też pod nazwą analityka biznesowa. Dostarczaniem zaawansowanych rozwiązań w ramach BI specjalizuje się BIzalto. Przez ich zastosowanie można gromadzić i jednoczyć dane, które odpowiednio wykorzystane wytwarzają wartość dodaną. Pozwalają na uzyskanie głębszego wglądu w działanie Twojej firmy.

Praca w metodyce BI

Oferowane przez BIzalto systemy cechuje precyzyjne dopasowanie pod charakter Twojego przedsiębiorstwa, które gwarantuje szczegółową wiedzę o jego procesach i środowisku. Poza nasileniem wydajności otrzymywane są też inne korzyści na skutek badania, obserwacji i identyfikacji. To między innymi: udoskonalenie zarządzania, uporządkowanie wiedzy w firmie, analiza sprawności operacyjnej oraz reorganizacja relacji z klientami. Informacje same w sobie posiadają znikomą wartość, jedynie właściwie przyrównane stanowią pożądany materiał do analiz i predykcji. Efektywne opieranie się na ogromnych ilościach danych używając wybranych technik, standardów i konfiguracji to esencja analityki biznesowej.

Dlaczego warto im zaufać?

Pomimo tego, że BIzalto jest młodą firmą, daje gwarancję pełnej obsługi od implementacji i analizy po szkolenia końcowe. Swoje usługi realizuje współpracując z instytucjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą, a jej pracownicy to kompetentni specjaliści z korporacyjnym doświadczeniem w budowie i wprowadzaniu systemów BI. Pomoc przedsiębiorstwom w ich rozwoju i w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej, oparta na rzetelnych informacjach to podstawowa misja BIzalto. Czas skończyć z niepewnymi decyzjami – kreatywne rozwiązania, niekonwencjonalne myślenie oraz zaawansowane technologie, to te czynniki świadczą o najwyższej jakości, efektywności, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.