Kosmetyczka

Mimo, że przed paroma laty panowie u kosmetyczki byli zmuszeni słuchać kąśliwych docinków, to dziś podobny widok jest absolutnie normalny. Mężczyźni wreszcie zaczęli troszczyć się o swoją urodę tak, jak kobiety i nierzadko udowadniają, że wcale nie są brzydszą płcią. Jakie więc zabiegi najchętniej zamawiają panowie korzystający z usług kosmetyczki?

Do kosmetyczki mężczyźni udają się po pielęgnację cery

Typowe dla panów problemy z cerą kosmetyczka rozwiąże w parę chwil. Mężczyźni coraz częściej pytają o pielęgnacyjne złuszczanie naskórka, stworzone z myślą o nich kremy oraz pozostałe zabiegi na twarz. Nierzadko pytają też także o środki łagodzące skaleczenia po goleniu.

Hydroterapia u kosmetyczki – nie tylko dla pań

Stres jest towarzyszem życia każdego faceta, a dziś kosmetyczka łatwo złagodzi jego objawy. W jaki sposób? Wykorzystując techniki spa – relaksujące zabiegi, jak się okazuje, stworzone są także dla mężczyzn.

Męskie pocenie? Pomoże kosmetyczka

Jednym z najpopularniejszych męskich schorzeń okazuje się za intensywne pocenie. Na szczęście, dobra kosmetyczka także w tym pomoże swoim klientom. Wystarczy jedynie wstrzyknąć pod pachy trochę toksyny botulinowej, by na około pół roku zapomnieć o poceniu.

Depilacja u kosmetyczki – mężczyźni chętnie korzystają

Choć jeszcze kilka lat temu owłosienie było uważany za cechę stuprocentowego faceta, dziś mężczyźni coraz częściej decydują się na usuwanie owłosienia. Wielu klientów gabinetów urody prosi o ten zabieg – nie tylko ze względów wizualnych.