Gold City Spa – manicure wraz z masażem i peelingiem

Jesteś zbyt zabiegana na regularne wizyty w salonie urody, a zależy ci na pięknych paznokciach przy każdej okazji? Manicure hybrydowy jest stworzony z myślą o takich kobietach, jak ty – w przeciwieństwie do zwykłych sposobów, raz położony lakier zostaje na palcach nawet kilka tygodni, a jego zmycie zajmuje niecały kwadrans.

Gdzie zrobisz manicure hybrydowy?

Gdy zależy nam na pewnych rezultatach, warto wybrać się do profesjonalnego salonu urody. Manicure hybrydowy wiąże się bowiem z użyciem odpowiednich przyrządów oraz lakierów, których nie kupimy we wszystkich drogeriach. Zabieg zajmuje tylko niż cztery kwadranse, a zapłacimy za niego nie więcej, niż 100 złotych. Jeśli będzie dziełem doświadczonej kosmetyczki, lakier wytrzyma na palcach prawie trzy tygodnie.

Jak robi się manicure hybrydowy?

Od tradycyjnych sposobów manicure hybrydowy różni się zwłaszcza tym, że na palce nanosi się przynajmniej trzy warstwy lakieru. Wcześniej zaś lakierowana powierzchnia powinny zostać starannie oczyszczone, trzeba także, wyciąć skórki i nałożyć bazę. Wszystkie warstwy są ponadto utwardzanie za pomocą promieniowania UV, co bardzo zwiększa ich trwałość.

Co oferuje nam manicure hybrydowy?

Zależy ci na manicure na wakacyjne wyjazdy? Postaw na hybrydę, która przez trzydzieści dni nie potrzebuje żadnej pielęgnacji. Manicure hybrydowy jest także polecany paniom zajmującym się pracami manualnymi, podczas których nietrudno o uszkodzenie lakieru. Przykład milionów pań jest dowodem na to, że jest doskonałą alternatywą dla tipsów – do jego zmycia może posłużyć zwykły zmywacz, nie osłabia paznokci i chroni przed ich łamliwością.