Dieta pudełkowa – co dzięki niej zyskasz?

Diety, które biorą się ze schorzeń przewodu pokarmowego czy osobistych upodobań, potrafią okazać się przyczyną sporych problemów w codziennym życiu. Potrzebują wszak pracochłonnego gotowania dań – a będąc w pracy nierzadko po prostu nie znajdujemy na to nawet chwili. Kupowanie błyskawicznych dań w takich przypadkach jednak nie będzie dobrym pomysłem – często dostarczają one mnóstwo składników, których osoby odchudzające się po prostu nie powinny jeść. Czy znaczy to, że odchudzając się musimy przygotować się na regularne, żmudne przygotowywanie dań? Oczywiście nie. W wielu miastach funkcjonują bowiem firmy cateringowe proponujące dietę pudełkową. Na jakich zasadach polega to rozwiązanie? Czemu powinniśmy je wybrać?

Dieta pudełkowa – co to takiego?

Dieta pudełkowa, jak łatwo stwierdzić, polega na dostarczaniu klientom pudełek z daniami przystosowanymi do założeń jadłospisu. Atutem takiego pomysłu okazuje się w szczególności wygoda – posiłki są dostarczane do punktu poleconego przez zamawiającego, czyli między innymi do biura czy mieszkania. Nie trzeba też codziennie nie zapominać o przygotowaniu posiłku, gdyż dieta pudełkowa ustalana jest przez doświadczonego specjalistę, a posiłki w ustalonych godzinach przywozi goniec. Warto nadmienić również kilka słów o kosztach, bo te za pięć dni wynoszą około 300 zł za składający się z kilku posiłków plan żywieniowy.

Dla jakich klientów jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa, jak przed momentem wspomnieliśmy, adresowana jest przede wszystkim do klientów dbających o sylwetkę, chorych i utrzymujących odpowiednie diety. W katalogu przedsiębiorstwa FitMe z Krakowa znajdziemy na przykład zestawy dla wegan, wyszczuplające, bezglutenowe lub diety dla sportowców. Każda z nich dostosowana jest do osobistych potrzeb zamawiających, zaś w razie problemów z wyborem właściwego zestawu, możemy zaś zdecydować się na poradę specjalisty, który skompletuje dietę tak na co dzień, jak i do pracy. FitMe oferuje również atrakcyjne rabaty dla lojalnych klientów.