Chcesz mieć piękny uśmiech? Postaw na wybielanie zębów

Chcemy posiadać ładne i białe zęby. Niestety wypijanie dużych ilości kawy, czerwonego wina, herbaty i palenie papierosów prowadzi do tego, że zęby zatracają swój doskonały kolor. Na szczęście w dzisiejszych czasach można bez problemu rozwiązać ten problem. Aby znowu móc pochwalić się lśniącym uśmiechem, wystarczy skorzystać z wybielania zębów.

Jak przebiega zabieg wybielania zębów?

Wybielanie zębów jest procedurą w stu procentach bezbolesną. Oznacza to, że decydując się na wybielanie zębów nie trzeba obawiać się jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Jakkolwiek trzeba mieć na uwadze, iż zabieg przynosi efekty tylko w wypadku zębów naturalnych. Nie odświeża się koloru koron, które z upływającym czasem także mogą zmieniać swój kolor. Na chwilę obecną bardzo popularny jest zabieg wybielania zębów z wykorzystaniem lampy BEYOND. Zabieg zaczyna się od dokładnego przeglądu stanu uzębienia. W następnej kolejności lekarz stomatologii przy pomocy specjalnego szablonu określa, jaki odcień mają zęby przed wykonaniem wybielania, a dalej nanosi żel o działaniu wybielającym. Nie ma też przeszkód, aby nałożyć żel na dowolny ząb potrzebujący wybielenia. Żel, który ma za zadanie wybielić zęby, aktywuje się za pomocą wiązki światła , które jest emitowane przez lampę. Skutecznie przechodzi przez szkliwo, dostając się aż do zębiny. W efekcie usuwa dokładnie nawet ogromne odbarwienia. Na rezultaty nie czeka się długo – są bowiem widoczne już po 3 zabiegach trwających po średnio do 10 minut.

Wybielanie zębów – inne sposoby?

Rzecz jasna wybielanie przy pomocy lampy BEYOND nie stanowi jedynej metody umożliwiającej zdobycie pięknych zębów. Wykorzystywane są też na ten moment profesjonalne szyny o działaniu wybielającym. Proces wybielania można wykonać także za pomocą lamp LED. Zabiegi wybielania zębów są w stu procentach bezpieczne – nie powinno obawiać się, że w efekcie ich przeprowadzenia pogorszy się kondycja zębów. Za sprawą wybielania radować się można zębami o doskonałym kolorze.