Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty górskich wypraw!

Lubisz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia bezpieczne i świetnie opracowane wycieczki pod okiem wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczny wypoczynek i zdobyły już pewne doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o dużej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Firma korzysta z profesjonalnych przewodników i liderów znających na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielących się posiadaną wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Pirin.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]