Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Znajdź maty dezynfekcyjne

Maty podłogowe posiadają wiele zastosowań i są używane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, grzybów i bakterii, a także redukują ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na butach rozmaitych smarów. Maty te absorbują bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym poprawia się bezpieczeństwo i wygoda zatrudnionych oraz pozostałych osób przebywających wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone warstwą z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]