Wyjątkowa biżuteria z koralem

zobacz biżuterię z koralem na www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od słowa “gord”, które znaczy amulet. Kamień korala, nazywany kwiatem morza, uznawany jest za znak siły i bogactwa. Wierzy się, iż biżuteria z koralem chroni przed negatywną energią i działa hamująco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini piękna, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Kamień korala często występuje w kolorach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Jak biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą liczyć na jego działanie redukujące. Wierzy się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie , bez leków.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]