Wisiorki srebrne

Biżutik

Magia wisiorków

Noszenie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś nowego. Niestety możliwość kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na grubość kupowanego łańcuszka oraz materiał, z którego go wykonano. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Może on przybrać formę klasyczną (owalu, łzy, kwadratu itd.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór istnieje także jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]