Szpilki damskie – królowe wszystkich butów

Kobiety są zakochane w butach – tak z zasady, zupełnie bezinteresownie. Lecz czy każdy rodzaj butów kochany jest tak samo? Ośmielę się stwierdzić, że kobiety i mężczyźni powiedzą zgodnie – szpilki to bezapelacyjne liderki wszystkich rankingów najseksowniejszych oraz najbardziej kobiecych i nie wychodzących z mody butów, bez których żadna kobieta (od modelki aż po bizneswomen) nie wyobraża sobie życia.

Szpilki damskie – butywszech czasów?

Z jakiej przyczyny te buty budzą takie emocje? Powodów wymienić można kilka:
– szpilki są nieziemsko kobiece i seksowne – nasza łydka wydaje się w nich zgrabniejsza, poprawia się sylwetka, ogólnie – nasza postawa prezentuje się w nich zdecydowanie lepiej, czujemy się w nich bardziej atrakcyjne – szpilki podnoszą naszą pewność siebie, zarówno dzięki bardziej wyprostowanej postawie, jak i spojrzeniom, przyciąganym przez te buty.
– co istotne, dla niektórych z nas, nie ma przecież na Ziemi mężczyzny, który nie obejrzałby się za kobietą w szpilkach – one sprawiają, że jesteśmy bardziej atrakcyjne.

Jak wybrać właściwie szpilki damskie?

Jak wybrać szpilki, w których będziemy się czuć najlepiej? Po pierwsze powinnyśmy wziąć pod uwagę dobro naszego kręgosłupa – mamy z nim jakieś problemy, warto zrezygnować z dwudziestocentymetrowych obcasów i zastąpić je trochę niższymi, bardziej stabilnymi, ale równie atrakcyjnymi. Dodatkowo warto pomyśleć o tym, czy upatrzone przez nas szpilki mają platformę – buty z takim podwyższeniem są zdrowsze dla naszych stóp, zwłaszcza dla ich podbicia. Warto zatem zwrócić uwagę na to, aby wybrane przez nas buty miały przynajmniej lekką platformę, która sprawi, że buty będzie nosiło się wygodniej.

Jak dobrać buty do ubioru? Nasze babcie nosiły szpilki wyłącznie do eleganckich sukienek, ewentualnie do garsonek . Dzisiaj mamy zdecydowanie większą dowolność! Szpilki możemy nosić do spodni, ale nie tylko takich w kancik – możemy połączyć je z jeansami, czy nawet krótkimi spodenkami. Są kobiety, które wychodzą z założenia, że ten rodzaj obuwia doda elegancji każdej kreacji – zarówno casualowej, jak i odświętnej.

Nasza siedziba:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]